Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego levitra zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż spada przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.

Posted under problemy z potencją Tagi: , , , , , ,